O mnie

 

Urodziłam się w Puławach w województwie lubelskim , obecnie mieszkam w Warszawie . Maluję amatorsko w dziedzinie malarstwa jestem samoukiem. Od lat młodości fascynowało mnie malarstwo i grafika. Tak naprawdę moja przygoda z malarstwem zaczęła się dwa lata temu, maluję mimo że jestem osobą niedowidzącą . Malowanie sprawia mi dużą radość oraz daje poczucie spełnienia się ,  jak również zapewnia środki finansowe na rehabilitację mojego niepełnosprawnego syna, której stale wymaga . Z technik malarskich preferuję malarstwo olejne a ukochanymi tematami są konie, pejzaże oraz tematyka religijna. W maju 2017 roku w Klubie Kultury Gocław w Warszawie odbył się pierwszy wernisaż moich prac. Obrazy swoje wystawiam również w galerii internetowej -Aleja Sztuki.pl , oraz na  portalu Allegro gdzie można nabyć moje prace. Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie opinie i uwagi.  Życzę miłych wrażeń i zapraszam do kontaktu.

Grażyna Chrostek - Kika.

 

 

 

Copyright © 2017

Strona Główna

        Wydarzenia

 

W dniu 22 maja 2017 roku w Klubie Kultury Gocław filii Centrum Promocji Kultury Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy  odbył się wernisaż otwierający wystawę mojej twórczości , która odbyła się w dniach 22 .05. 2017 r - 06. 06. 2017 r.

 

W dniach 01. 10. 2017 r - 31. 10. 2017 r  w Klubie Kultury Seniora Gocław C.P.K. Pragi Południe m.st. Warszawy odbyła się wystawa moich obrazów .

 

 W niedzielę 23 września 2018 r po Mszy św Odpustowej w Sanktuarium św Ojca Pio na Gocławiu w Warszawie odbył się Festyn Rodzinny Pożegnanie Lata 2018, na którym to wystawiłam swoje prace malarskie.